СПОРТ ЯК ЗАПОРУКА УСПІХУ МАЙБУТНІХ УПРАВЛІНЦІВ

Наші першокурсники лише починають знайомитися з напрацюваннями представників різних наукових управлінських шкіл, які сформували певні вимоги щодо якостей керівників, але вже розуміють, що саме здоровий спосіб життя та спорт дозволяють загартовувати витривалість, впевненість в собі, мужність та стійкість, які так необхідні менеджерам в процесі здійснення управлінської діяльності.

Активно поєднує навчання та спорт наш першокурсник – здобувач вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент» Кремінський Михайло.

У місті Бровари 16-18 вересня 2023 р. відбувся чемпіонат України з бойових мистецтв «Комбат самозахисту ІСО». Серед 500-т учасників, які виборювали право участі на чемпіонаті світу, Михайло посів 1-ше місце!

Далі більше!!! Перемога на чемпіонаті світу, який відбувся у Великій Британії 19-22 жовтня 2023 р. (World Combat Championships ICO, 19-22 October 2023, University Hull, Oriental Boxing Full, Oriental Boxing light). Тепер наш Михайло двократний чемпіон світу, Майстер спорту міжнародного класу!

Вітаємо Михайла! Радіємо його успіхам. Бажаємо завжди мати чудову фізичну форму і досягати поставлених цілей у всіх сферах свого життя!