Соціальний проект «Scholarship в Україні»

Мета цієї соціальної програми полягає в заохоченні і стимулюванні здатних українських студентів, розвиток і підвищення рівня фінансової грамотності та підприємливості серед нашої молоді. А також довести, що знання здатні приносити прибуток задовго до отримання диплома.

У світовій практиці, термін Scholarship позначає матеріальну виплату студентам, яка присуджується на конкурсній основі за певні академічні успіхи. Здійснюється університетами або незалежними комерційними організаціями, які бажають заохотити здібних студентів.

В межах проекту «Scholarship в Україні» діє новий грантовий конкурс для здобувачів вищої освіти «Мотивація нескорених».

У ньому надається 2 окремі гранти  на сплату навчання.

Участь у конкурсах безоплатна.

Термін подачі :

• заявок на участь – до 30.04.2023 року,
  • робіт – до 16.05.2023 року

Детальні умови та вся інформація про конкурс https://scholarship.in.ua/uk/golovna/