Розвиток громадянського суспільства в Україні. Навчальний курс «Як молодь має долучатися до відбудови: інструменти та практики»

З 1 вересня на платформі Vumonline  стартував навчальний курс  «Як молодь має долучатися до відбудови: інструменти та практики». Він розроблений для молодіжних активістів та активісток у віці 16-35 років та складатиметься з 5 блоків:

1. Ініціюй та драйви відновлення: «Молодіжне лідерство у відновленні України»
  2. Аналізуй та роби відбудову: «Сучасні молодіжні громади, гендерна рівність, інклюзія та безбар’єрність»
  3. Зростай та розвивайся: «Громадянська освіта та взаємодія»
  4. Слідкуй та контролюй відновлення: «Цифрові інструменти громадянського впливу»
  5. Залучай та веди за собою: «Інститути громадянського суспільства у відбудові країни»

Учасники отримають можливість здобути практичні знання та шанс застосувати їх для втілення власних ідей: всі, хто успішно завершить курс, матимуть змогу подати свої проєкти на гранти від організації «Будуємо Україну Разом», або пройти стажування у VoxCheck.

Реєстрація за посиланням.

Приєднуйтеся до онлайн-курсу та долучайтеся до відбудови України вже сьогодні.

Курс розроблено ГО “Платформа Публічної Дипломатії” за підтримки Національного демократичного інституту (NDI) та фінансування Національного фонду демократії (NED)