Результати наукової діяльності агробіотехнологічного факультету

21-22 вересня 2023 року на базі Одеського державного аграрного університету у змішаному форматі пройшла міжнародна науково- практична конференція «Інновації у сучасному агропромисловому виробництві». Співорганізаторами конференції були Національна академія аграрних наук  України, ІТІ « Біотехніка», Інститут кліматично орієнтованого сільського господарства, Одеська державна сільськогосподарська дослідна станція ІКОСГ НААН та ОДАУ (Агробіотехнологічний факультет). В рамках роботи конференції було проведено пленарне засідання, на якому виступили проректор з наукової роботи ОДАУ Тетяна СТЕПАНОВА, в.о. директора ІТІ «Біотехніка» Василь ХОДОРЧУК, директор Інституту кліматично ориєнтованого сільського господарства Раїса ВОЖЕГОВА, директор Улброкського дослідного центру,  академік Латвійської академії аграрних і лісових наук Сімеоне ІВАНОВС, завідувач лабораторії фітопатології та біотехнології Інституту генетики, фізіології та захисту рослин Леонід ВОЛОЩУК  (Молдова).

Секційні засідання проводились за такими тематиками:

1.  Новітні технології у рослинництві.
  2.  Інновації у садівництві, овочівництві та зберіганні плодоовочевої продукції.
  3.  Інновації у виробництві і використанні біологічних засобів захисту рослин.
  4.  Сучасні системи живлення сільгоспкультур і проблеми родючості грунтів за умов ресурсозбереження.
  5.  Вплив кліматичних змін на технології у агропромисловому виробництві.

Активну участь у роботі конференції прийняли викладачі агробіотехнологічного факультету: декан, доцент Віктор ЗОРУНЬКО, в.о. зав. кафедрою захисту, генетики і селекції рослин професор Анна КРИВЕНКО, зав каф. садівництва, виноградарства, біології та хімії Юрій САВЧУК, доцент Галина БАЛАН, в. о. доцента Руслан СОЛОМОНОВ, аспірант кафедри польових та овочевих культур В’ячеслав РУДЕНКО. Приймали участь у роботі конференції в on-line форматі здобувачі першого та другого рівнів вищої освіти факультету.