РЕАЛІЗОВАНО АКАДЕМІЧНУ МОБІЛЬНІСТЬ У РАМКАХ ПРОГРАМИ ЕРАЗМУС+

Доцент кафедри менеджменту ОДАУ, кандидат економічних наук Марія Левіна-Костюк успішно пройшла стажування на базі Університету прикладних наук ім. Лавослава Ружички, м. Вуковар (VEVU, Хорватія) в період з 22 по 26 січня 2024 року.

Програмою стажування було передбачено проведення 8 годин лекцій з дисципліни «Інтернет маркетинг» для здобувачів факультету бізнес діяльності. Крім того, під час стажування представниця ОДАУ мала можливість зустрітися та поспілкуватися з координатором програми Ерасмус+ Кароліною Новинч, деканом факультету бізнес діяльності професором  Желько Сударич та викладачами хорватського університету.

Під час роботи у Вуковарі Марія Левіна-Костюк провела зустріч з координатором проєкту Еразмус+ з університету “VITEZ” м. Травнік (Боснія і Герцеговина) Лідією Лендо. Було обговорено можливості співпраці з факультетом економіки підприємства зазначеного Університету.

З боку  VEVU було отримано позитивну оцінку проведеної академічної мобільності  та висловлено готовність до подальшої роботи в рамках програми Еразмус+.

Стажування доцента Левіної-Костюк є черговим етапом практичної імплементації Міжінституційної угоди на реалізацію академічної мобільності (Еразмус+, напрям КА1) з Університетом прикладних наук  ім. Лавослава Ружички.