З 15 по 19 липня 2024 року викладач кафедри суспільно-гуманітарних наук Марія Холод відвідала Університет прикладних наук ім. Лавослава Ружички  (VEVU, м. Вуковар, Хорватія) за міжнародною програмою ERASMUS+ STT MOBILITY PROGRAM JOB SHADOWING 2024.РЕАЛІЗОВАНО АКАДЕМІЧНУ МОБІЛЬНІСТЬ ЗА ПРОГРАМОЮ ЕРАЗМУС + У М. ВУКОВАР (ХОРВАТІЯ)

В рамках програми академічної мобільності Марія Холод ознайомилася з діяльністю університету, бібліотеки, методиками викладання іноземної мови. Крім того, під час стажування представниця ОДАУ мала можливість зустрітися та поспілкуватися з координатором програми Еразмус+ Кароліною Новинч та викладачами хорватського університету.

Учасники заходу представили свої освітні заклади та провели круглий стіл «Strengthening internationalisation with partner institutions».

За час академічної мобільності досягнуто домовленостей щодо:

РЕАЛІЗОВАНО АКАДЕМІЧНУ МОБІЛЬНІСТЬ ЗА ПРОГРАМОЮ ЕРАЗМУС + У М. ВУКОВАР (ХОРВАТІЯ)– співпраці ОДАУ з Університетом Нью-Йорка в Тірані (Албанія);

– участі науково-педагогічних працівників ОДАУ у конференції «Physiotherapy in Sports, Recreation and Wellness», що відбудеться 28-29 листопада 2024 р. в Університеті прикладних наук ім. Лавослава Ружички;

– запрошення хорватського закладу-партнеру виступити співорганізатором ІV Міжнародної науково-практичної конференції науково-педагогічних працівників та молодих науковців «Актуальні аспекти розвитку науки і освіти» 24 – 25 жовтня 2024 року;

– організації круглого столу в онлайн форматі щодо особливостей інклюзивного викладання та проведення оцінювання з іноземних мов в Україні та Хорватії в рамках співпраці кафедри суспільно-гуманітарних наук ОДАУ та кафедри загальних предметів Університету прикладних наук ім. Лавослава Ружички у Вуковарі.