Привітальне слово до Дня Науки в Україні

Шановні науковці Одеського державного аграрного університету,

щиро вітаємо з професійним святом – Днем Науки в Україні!

День науки – це свято тих, хто присвятив своє життя науковій діяльності. Це свято людей, які вірять в силу наукової думки, націлені на відкриття нового. Свято нестандартного мислення і креативу.

У сучасному стрімко мінливому високотехнологічному світі успіхи держави багато в чому обумовлені рівнем розвитку науки. Наука – це завжди шлях до майбутнього.  Від динамічного розвитку наукових знань безпосередньо залежить економічний прорив будь-якої країни. Сьогодні вітчизняній науці необхідно вийти на передові позиції в стратегічних напрямках інноваційного розвитку, зміцнити зв’язок досліджень і розробок з нагальними потребами економіки та забезпечити впровадження їх результатів у практику.

Бажаємо колективу Університету нових творчих пошуків і здобутків, невичерпної енергії, наснаги та вагомих успіхів і перемог на нелегкому, але надзвичайно цікавому шляху.

З Днем науки! Перемог, звершень і відкриттів!

З повагою,

Ректорат ОДАУ