Проєкт DILLUGIS (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students) передбачає залучення студентів та викладачів НУ «Запорізька політехніка», НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

та Одеського державного аграрного університету до цифрового навчання за окремими курсами освітньої програми «Цифрові технології і менеджмент» Східно-Баварського університету Амберг-Вайден. Спільними зусиллями викладачі працюватимуть над розробкою нових цифрових лабораторних робіт для здобувачів

Також проект передбачає проведення двох потужних заходів «Українсько-німецький навчальний тиждень» та «Майстерня для викладачів: використання цифрових технологій у навчальному процесі» з можливістю читання лекцій та участі студентів як в очному, так і в онлайн-форматі..

Проєкт реалізується за підтримки німецької служби академічних обмінів DAAD в рамках ініціативи «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis».

Раді повідомити про продовження проєкту DILLUGIS, який в поточному семестрі буде представлений новими цікавими курсами:

– Алгоритми та структури даних

– Управління бізнес-процесами

– Промислова інженерія

– Комунікаційні технології

– Інформаційні системи та бази даних

– Управління продуктами

– Курс німецької мови для початківців

– Курс німецкої мови для студентів із базовим рівнем німецької мови.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до одержання сучасних знань, навичок і компетентностей, що відповідають вимогам європейського ринку праці, від фахівців німецьких технологічних компаній та професорів університету.

Мова навчання – англійська.

Реєстрація до 2 березня за посиланням: https://bit.ly/3Z5hCfG

Початок навчання – з 16 березня.

Більше інформації про проєкт: https://bit.ly/3IGERaM

Переглянути каталог курсів можна за посиланням.

З організаційних питань просимо звертатись за адресою kostiukhina@osau.edu.ua або у відділ міжнародних зв’язків.