Простота. Універсальність. Відкритість. Наукометрична база Google Академія

За ініціативи фундаментальної бібліотеки ОДАУ за участю Ради молодих вчених та Студентського наукового товариства 17 вересня 2024 року відбувся вебінар «Простота. Універсальність. Відкритість. Наукометрична база Google Академія».

Під час вебінару були розглянуті методи, що дозволяють орієнтуватися в інформаційному полі різних предметних галузей. Google Академія дозволяє легко здійснювати розширений пошук академічної літератури. З одного місця можна здійснювати пошук серед багатьох дисциплін та джерел, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, анотації та статті академічних видань, а також професійні асоціації, сховища попередніх варіантів робіт, заклади вищої освіти та освітні організації.

Значну увагу приділили алгоритму створення профілю науковця у Google Академія, наукометричним показники, які надає Google Академія, створенню власної бібліотеки науковця, сервісу, який надає наукометрична база Google Академія.

У вебінарі прийняли участь проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Тетяна НЕБОГА, завідувач бібліотеки Оксана КРАЙТЕЛЬ, здобувачі вищої освіти ІІ та ІІІ (освітньо-наукового) рівня, завідувач відділу аспірантури та докторантури, молоді вчені, науково-педагогічні працівники університету.

Зустріч була інформативною, насиченою і цікавою.