Успішне проходження програми підвищення кваліфікації «Інструменти для створення цифрового освітнього контенту» з 22 листопада 24 листопада 2023 року

Стійкість поглядів Одеського державного аграрного університету  на важливість розвитку цифрової компетентності та візуалізації освітнього процесу полягає в популяризації програм, курсів з цифрової компетентності та організації курсів підвищення кваліфікації для педагогічних, науково-педагогічних працівників в рамках Університету.

В період з 22 по 24 листопада 2023 року проведена програма підвищення кваліфікації «Інструменти для створення цифрового освітнього контенту». В рамках цього заходу були розкриті теми: «Сучасні інструменти візуалізації освітнього контенту», «Canva в дистанційному та змішаному навчанні», «Брендування науковця та освітні послуги в Instagram». До заходу долучилось понад 130 учасників, які отримали після завершення свідоцтва участі обсягом 8 годин (0,25 кредити ЄКТС).

Висловлюємо велику вдячність лекторам, викладачу суспільно-гуманітарних наук Марії ХОЛОД та доценту кафедри інформаційних технологій Оксані НАКОНЕЧНІЙ за їх високий професіоналізм і цікаві, змістовні лекції та особливу подяку хочемо висловити усім слухачам програми підвищення кваліфікації за виявлений інтерес і активність!

Слідкуйте за новинами!