Продовження міжнародного проєкту DILLUGIS у 2024 році

Німецька програма академічних обмінів DAAD підтримала ініціативу продовження проєкту DILLUGIS (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students) у 2024 році, який реалізується за ініціативи Східно-Баварського університету Амберг-Вайден  та НУ «Запорізька політехніка». Цього року до консорціуму також доєдналися Київський національний університет будівництва та архітектури і Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка.

Продовження міжнародного проєкту DILLUGIS у 2024 році

Проєкт передбачає залучення українських здобувачів до вивчення окремих освітніх компонентів програми «Цифрові технології та менеджмент» Східно-Баварського університету Амберг-Вайден із одержанням сертифікатів міжнародної академічної мобільності.

В літньому семестрі, який стартує з 19 березня 2024 року, здобувачі вищої освіти та викладачі можуть доєднатися до курсів:

• Алгоритми та структури даних
  • Управління бізнес-процесами
  • Комунікаційні технології
  • Інформаційні системи та бази даних
  • Управління продуктами

Детальна інформація про курси за посиланням.

Проєкт реалізується за підтримки німецької служби академічних обмінів DAAD в рамках ініціативи «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis».

Більше інформації про проєкт та форма реєстрації за посиланням: https://bit.ly/485ZN4x

Важливі організаційні моменти:

1. Навчання відбуватиметься в онлайн форматі за курсами навчальної програми «Цифрові технології і менеджмент» Східно-Баварського університету Амберг-Вайден.
  2. Мова навчання та комунікації – англійська.
  3. Протягом всього періоду навчання передбачена підтримка з боку україномовних професорів.
  4. Початок он-лайн занять – 19 березня 2024 року, закінчення занять і підсумкове оцінювання – липень 2024 року. Подача заявок до 15 лютого 2024 року.
  5. Обов’язкова участь у не менше, ніж 80% он-лайн занять.
  6. Кількість здобувачів, що беруть участь у проєкті, обмежена.

Також проєкт передбачатиме проведення заходів для викладачів та адміністративного персоналу: Українсько-німецький освітній тиждень, конференція з питань академічної мобільності, воркшоп з використання цифрових технологій у навчальному процесі.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до одержання сучасних знань, навичок і компетентностей, що відповідають вимогам європейського ринку праці, від фахівців німецьких технологічних компаній та професорів університету. У разі успішного проходження курсу передбачено отримання сертифікату East Bavarian University Amberg-Weiden (із зазначенням модулів, змісту та тривалості курсу, компетенцій и навичок), які можливо перезарахувати в Одеському державному аграрному університеті відповідно до Положення про академічну мобільність.

З організаційних питань просимо звертатись за у відділ міжнародних зв’язків або відділ забезпечення якості вищої освіти.