Поширення культури академічної доброчесності в ОДАУ

Інтеграція академічної доброчесності в систему освіти є запорукою покращення якості освіти в Україні. Співробітники Одеського державного аграрного університету прийняли участь 06 березня 2024 року у вебінарі «Академічна доброчесність: виклики, проблеми та перспективи», що зібрав більше 1600 представників академічної спільноти України для обговорення проблем забезпечення академічної доброчесності, ознайомлення з перспективами розвитку національного законодавства України у цій сфері, а також обговорення сучасних викликів та можливостей на початку 2024 року, які виникають на перетині академічної доброчесності та світових тенденцій інтеграції генеративного штучного інтелекту у систему освіти.

Організатором вебінару виступив національний університет «Запорізька політехніка». Спікерами вебінару виступили заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Іван Назаров, член Національної команди експертів з реформування вищої освіти, професор НУ «Запорізька політехніка» Володимир Бахрушин, директор Аналітичного центру «ОсвітАналітика» Університету Грінченка.

Щиро дякуємо організаторам та спікерам, саме такі заходи допомагають університету залишатися на передовому рівні в галузі освіти та науки, що є важливим у динамічному середовищі сучасного світу. За результатами вебінару зареєстровані учасники мали можливість отримати сертифікат 0,5 ЄКТС післ проходження відповідного тестування.
Переглянути вебінар можна за посиланням.