Перші випускники проєкту міжнародної академічної мобільності Dillugis project

Науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Одеського державного аграрного університету мали честь долучитись до окремих курсів проєкту DILLUGIS (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students) завдяки спільній ініціативі Східно-Баварського університету Амберг-Вайден і Національного університету «Запорізька політехніка» в рамках програми «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis» Німецької служби академічних обмінів DAAD з жовтня 2022 року, а саме:

здобувачі вищої освіти:

– Дідур Максим Леонідович, здобувач здобувач вищої освіти освітньо-професійної програми «Менеджмент» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, 4 курс. Програма «Project Management and Agile Methods»;

– Флакей Валерій Валерійович, здобувач вищої освіти освітньо-наукової програми «Агрономія» за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти, 3 курс. Програма «IoT Technology».

науково-педагогічні працівники:

– Телічко Наталія Олександрівна, доцент кафедри менеджменту. Програма: «Project Management and Agile Methods»;

– Дяченко Олексій Петрович, завідувач кафедри інформаційних технологій, професор. Програма: «Digital Marketing and eCommerce».

Щиро вітаємо здобувачів і викладачів ОДАУ з успішним завершенням навчання за окремими курсами програми «Digital Technology and Management» Східно-Баварського університету Амберг-Вайден в рамках реалізації проєкту DILLUGIS (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students) і одержанням сертифікатів міжнародної академічної мобільності.