Переможці конкурсного відбору для участі у програмі академічної мобільності ЕРАЗМУС+ KA1 в Університеті міста Мессіна (Італія)

28 листопада 2023 року відбувся конкурсний відбір серед здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників Одеського державного аграрного університету щодо участі у програмі академічної мобільності ЕРАЗМУС+ KA1 в Університеті міста Мессіна (Італія). (https://osau.edu.ua/konkurs-realizatsiya-akademichnoyi-mobilnosti-v-ramkah-erazmus/).

За результатами конкурсного відбору серед здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників ОДАУ Комісією рекомендовано для участі у програмі академічної мобільності Еразмус+ таких осіб:

Науково-педагогічних працівників ОДАУ (STТ –  Staff  Mobility for Training протягом 7 днів):

1. Інну ЖУНЬКО, асистента кафедри епізоотології, паразитології та мікробіології ім. професора В. Я. Атамася, завідувача багатопрофільної лабораторії ветеринарної медицини
  1. Оксану ЗЕЛЕНІНУ, доктора філософії за спеціальністю “Біологія”, доцента кафедри фізіології, патофізіології та біохімії

Здобувачів вищої освіти ОДАУ (SMT – Student Mobility for Traineeship протягом 2 місяців):

1. Вікторію ДІСКАНТ, здобувачку вищої освіти 3 курсу факультету ветеринарної медицини, спеціальність 211 «Ветеринарна медицина»
  1. Орину ЛИФАР, здобувачку вищої освіти 4 курсу факультету ветеринарної медицини, спеціальність 211 «Ветеринарна медицина»

Вітаємо переможців!