Перемога студентки ОДАУ в конкурсі бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін» 2023

Здобувачка ступеню “бакалавр” з менеджменту – ОДАУ отримала диплом ІІІ ступеня на V Всеукраїнському конкурсі бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін» -2023

28 квітня 2023 року у Державному торгівельно-економічному університеті відбувся фінал V Всеукраїнського конкурсу бізнес-проектів «Бізнес-трамплін» -2023, на який було подано 180 бізнес-проектів.

Здобувачка Одеського державного аграрного університету бакалаврської програми «Менеджмент» Шамотій Анна посіла почесне ІІІ місце за проєкт «Біляєвські сири».

Щира подяка шановному журі та всім організаторам конкурсу за можливість прийняти участь та високу оцінку!

Вітаємо переможницю та її наукового керівника – доцента кафедри менеджменту Телічко Наталію Александрівну. Бажаємо успіхів та нових здобутків!