Отримай можливість підвищити свій рівень англійської або німецької мови в рамках проєкту OPENSPACES

Шановні здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники Одеського державного аграрного університету, пропонуємо Вам долучитись до проєкту OPENSPACES, що фінансується німецькою службою академічної мобільності DAAD в рамках співробітництва з Одеським державним екологічним університетом у весінньому семестрі 2022-2023 н.р., до наступних дистанційних курсів з навчального плану Грайфсвальдського унiверситету, що були спецiально адаптованi для українських слухачiв:

– курс з поглибленого вивчення іноземної мови (рівень А1-А2) (групу сформовано, набір на німецьку мову триває);

– курс базового вивчення німецької мови (рівень В1-В3).

Даний проєкт забезпечить формування іншомовної компетентності здобувача/НПП та готовність до повноцінної міжкультурної комунікації та побудови професійного діалогу із закордонними фахівцями.

Подати заявку можна заповнивши електронну форму