Онлайн лекція професора аграрної та прикладної економіки Науково-дослідного інституту продовольчої та аграрної політики Університету Міссурі

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Міжнародна освітня платформа Ukraine Global Faculty проведе онлайн лекцію Почесного професора аграрної та прикладної економіки Науково-дослідного інституту продовольчої та аграрної політики Університету Міссурі, PhD William H. Meyers «Global Food Security and Nutrition Crisis and Ukraine Impacts».

Дата та час: 27 квітня о 19.00.

На лекції спікер представить різні типи продовольчої безпеки в країнах з низьким і високим рівнем доходу; розповість про вплив 4 Cs – конфлікту, клімату, Covid на продовольчу сферу. Крім цього, лектор розкаже про методи оцінки продовольчої безпеки, розроблені Федеральною службою продовольства та іншими міжнародними організаціями, та проведе аналіз ситуації у продовольчій сфері згідно даних методик. Ви дізнаєтесь про вплив війни росії проти України на продовольчу безпеку, глобальне виробництво та торгівлю.

Запрошуємо взяти участь. Реєструйтесь – https://is.gd/QuCO8D

Після закінчення живої трансляції лекції ви самостійно зможете згенерувати сертифікат про участь у своєму особистому кабінеті UGF. Опція доступна протягом 3-х днів з дати проведення лекції.

Міжнародна освітня ініціатива реалізується фондом K.FUND Василя Хмельницького під егідою Міністерства освіти і науки України за грантової підтримки Українського фонду стартапів. UGF об’єднує більше 13 000 учасників, 40 провідних університетів-партнерів в Україні та понад 25 закордонних лекторів з топ-університетів та компаній різних країн і континентів.

William H. Meyers – основні факти про його професійне життя:

В Науково-дослідному інституті продовольчої та аграрної політики викладає курс «The EU and its Eastern Neighbors». У Школі економіки, управління та статистики Болонського університету чиає лекції з продовольчої та аграрної політики, торгівлі та глобальної продовольчої безпеки. Є старшим науковим співробітником і довіреною особою Національного центру продовольчої та аграрної політики (Вашингтон, округ Колумбія).

Має ступінь доктора філософії з прикладної економіки в Університеті Міннесоти, а також є почесним професором економіки в Університеті штату Айова. Працював директором відділу аналізу сільського господарства та економічного розвитку ФАО (Рим, Італія) і консультантом регіонального офісу Європи та Центральної Азії Світового банку.

З 1991 по 2019 читав лекції з питань продовольства, сільського господарства та торгівлі в Україні. З 1997 по 2019 працював над кількома проєктами USAID та Світового банку в Україні. Провів стажування для 13 українських викладачів з 8 університетів, з більшістю з яких було укладено меморандуми про співпрацю.

Є автором і редактором таких книг: “Handbook of International Food and Agricultural Policies: Volume I” with Thomas Johnson, World Scientific Press. 2017; “Transition to Agricultural Market Economies: The Future of Kazakhstan, Russia and Ukraine” with Andrew Schmitz, CAB International, 2015; “Refocusing Agricultural and Rural Development Policies in Ukraine: Action Plan for the Road Ahead”. USAID, with Demyanenko, Johnson, and Zorya, USAID, 2005.

Телеграм канал Ukraine Global Faculty – https://t.me/UkraineGlobalFaculty та FB сторінка – https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514. Тут новини і анонси.

Приєднуйтесь!