ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ Є СПІВОРГАНІЗАТОРОМ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ICABEE 2024

ICABEE 2024  –  міжнародна конференція з економіки сільського господарства, біорізноманіття та економіки навколишнього середовища,  присвячена дослідницьким досягненням і застосуванням в агроекології, біоекономіці та природокористуванні.

ОДАУ бере участь у міжнародній конференції «ICABEE 2024» у якості співорганізатора.

Дата та місце проведення конференції: 13 червня 2024 року, м. Стара Загора, Болгарія.

ICABEE 2024 – ГІБРИДНА КОНФЕРЕНЦІЯ, яка поєднує очний  та віртуальний формат.

Мета конференції: забезпечити платформу для дослідників, підприємців, викладачів і представників влади, щоб представити результати своїх досліджень і розробки в таких сферах:

• Агроекологія та практика сталого ведення сільського господарства
  • Біорізноманіття та збереження природних ресурсів
  • Економіка навколишнього середовища
  • Продовольча безпека та харчування

Робоча мова – англійська.

Доповіді ICABEE 2024 будуть опубліковані в журналі BIO Web of Conferences, який індексується в Scopus.

Важливі дати:

1. Подання статті – 15 квітня 2024 року.
  2. Повідомлення про прийняття статті – 15 травня 2024 року.
  3. Подання остаточного варіанту статті – 30 травня 2024 року.
  4. Реєстрація на конференцію – до 01 червня 2024 року за повідомленням на

електронну адресу: icabeeconf@gmail.com

Авторами однієї роботи можуть бути до 4 осіб.

Усі статті перевіряються на плагіат. Допустимий мінімум оригінальності – 90%.

Детальніше тут: https://icabee.eu-science.com/

Запрошуємо Вас взяти участь у Конференції!