Науково-практична конференція “День поля – 2023”

9 червня 2023 року  Ректор Брошков Михайло Михайлович та здобувачі різних ступенів навчання агробіотехнологічного факультету Одеського державного аграрного університету прийняли участь в регіональній науково-практичній конференції «День поля – 2023», який був проведений в базовому господарстві інституту фізіології рослин і генетики НАН України – ФГ «Гранат».

На якій керівникам і фахівцям аграрного сектору України, провідних сільськогосподарських підприємств, науковцям та іноземним гостям були представлені для ознайомлення новітні сорти рослин та сучасні технології в рослинництві.

Данний Інститут є флагманом Національної академії наук України із наукових розробок для вирішення проблем аграрного сектору стосовно біотехнології, генетики, селекції і насінництва, мінерального живлення рослин, бактеріальних добрив, стимуляторів росту, захисту посівів від бур’янів, хвороб і шкідників.

Учасників науково-практичної конференції «День поля – 2023» ознайомили з результатами селекції та насінництва нових сортів пшениці озимої, показані переваги та недоліки в традиційних технологічних підходах до вирощування сільськогосподарських культур, презентовані можливі   кліматичні сценарії на в Південному регіоні та шляхи їх попередження та вирішення, продемонстровано сучасні  посівні комплекси та презентована продукція власного виробництва ФГ «Гранат».

На данному заході боло показано пріоритетне поєднаннях освіти, науки та виробництва, яке на сьогодні є одним з викликів сьогодення, для отримання здобувачями вищої освіти фахових компетенцій в базових установах із залученням  найкращих  фахівців данної галузі.

Неодноразово підкреслюємо що лище гармонічне поєднання академічної науки, освіти і виробництва є запорукою успішного розвитку АПК.