На шляху до безкорупційного майбутнього: працівники університету здобули нові знання від НАЗК

Раді повідомити, що всі працівники Одеського державного аграрного університету успішно пройшли онлайн-курс від Офісу доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції з основ антикорупції. Курс «Основи корупції для всіх і кожного» став не лише важливим кроком у підвищенні рівня свідомості нашого колективу, але й визнанням нашої відданості відвертості, прозорості та боротьбі з корупцією.

Протягом чотирьох модулів навчання учасники отримали фундаментальні знання та практичні навички, необхідні для ефективної боротьби з корупцією та запобігання її поширенню. Працівники університету ознайомилися з різноманітними аспектами корупційного явища, міжнародними стандартами протидії корупції, а також антикорупційною політикою та інструментами. Кожен модуль був спеціально розроблений для того, щоб надати учасникам чітке уявлення про проблематику корупції та можливі шляхи її подолання. Завдяки відеоматеріалам, інтерактивному підручнику та перелікам додаткових ресурсів, працівники отримали не лише теоретичні знання, але й практичні інструменти для активної участі у протидії корупції.

Відзначимо, що завершення цього курсу є важливим кроком в напрямку створення етичної та безкорупційної робочої атмосфери в університетському середовищі. ОДАУ продовжує свою роботу над вдосконаленням процесів управління та розвитку персоналу, спираючись на найкращі міжнародні практики. Очікується, що учасники курсу продовжать впроваджувати отримані знання та навички в своїй професійній діяльності, сприяючи таким чином побудові справедливого та етичного суспільства.

Додаткові навчальні матеріали можна знайти у розділі «Антикорупційне навчання від А до Я відеоуроки, тести, інтерактивне навчання» Офісу доброчесності НАЗК.

Нагадуємо що звернутись із повідомленням про відомі факти порушення антикорупційного законодавства в Одеському державному аграрному університеті працівниками та іншими особами, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, корупційних ризиків тощо можна за посиланням.