Міжнародний науково-практичний семінар Польща-Україна на тему: «НАУКОВО-ВИРОБНИЧІ ВИКЛИКИ У ТРЕТЬОМУ ТИСЯЧОЛІТТІ»

Запрошуємо 19 травня 2023 р. о 10.15 здобувачів освіти різних ступенів та зацікавлених науково-педагогічних працівників до участі в Міжнародному науково-практичному семінарі Польща-Україна на тему: «НАУКОВО-ВИРОБНИЧІ ВИКЛИКИ у ТРЕТЬОМУ ТИСЯЧОЛІТТІ», який буде проходити в онлайн форматі на Агробіотехнологічному факультеті Одеського державного аграрного університету спільно з Інститутом біології та наук про Землю, Поморської Академії у Слупську (Польща). В рамках даного заходу будуть розглядатися не лише сучасні наукові тенденції, та науково-виробничі дослідження предметної області, а і обговорюватися перспективи щодо залучення молодих вчених до науково-дослідної роботи в Польщі та України.

Програма семінару.

Чекаємо на Вас!

Підключитись до конференції Zoom:

Код доступу: xT62m2