Міжнародна освітня ініціатива UKRAINE GLOBAL FACULTY для українських здобувачів, аспірантів та викладачів

Одеський державний аграрний університет підтримав Міжнародну освітню ініціативу UKRAINE GLOBAL FACULTY для українських здобувачів, аспірантів та викладачів, в межах якого закордонні професори з провідних університетів, топ-експерти та підприємці читатимуть онлайн-лекції для української аудиторії. Це некомерційна ініціатива, яка координується благодійним фондом K.FUND за підтримки Міністерства освіти і науки України. Вже понад 20 університетів стали партнерами UGF.

Університет виражає подяку за підтримку здобувачів і викладачів в умовах воєнного часу та висловлює переконання, що участь у проєкті «UGF» cприятиме підвищенню якості освітнього процесу, реалізації академічної мобільності, підвищенню конкурентоспроможності на національному та міжнародному масштабах усуваючи бар’єри між академічною сферою та реальним сектором економіки.

• 100% онлайн-формат
  • доступ до архіву лекцій 24/7
  • контент англійською з синхронним перекладом на українську
  • широкий набір тем: від ІТ та інженерії до економіки та підприємництва
  • спікери світового масштабу, які підтримують Україну та українців
  • можливість поставити питання лектору та знайти колег за інтересами
  • сертифікати про участь (можуть зараховуватись при підвищенні кваліфікації)
  • безкоштовний доступ для всіх учасників

Як здобувачам/аспірантам/викладачам взяти участь в UGF?

• зареєструйтесь на ugf.academy.
  • оберіть у власному кабінеті лекції, які вас цікавлять. Ви можете підписатись навіть на лекції, для яких ще не призначені дати проведення. В міру формування груп слухачів викладачі оберуть дати і UGF повідомить вас.
  • зайдіть у свій кабінет та беріть участь в лекціях онлайн. Жодних спеціальних програм для цього не потрібно. Обирайте зручну мову (англ/ чи укр). Задавайте питання лектору/лекторці в чаті, він/вона відповість на найцікавіші.
  • шукайте корисні для вас лекції не тільки серед запланованих, а й в архіві проведених (відеозаписи англійською та українською).

Слідкуйте за новинами про нові лекції та контриб’юторів на сайті ugf.academy та телеграм-каналі t.me/UkraineGlobalFaculty.