Міжкафедральний науковий семінар «Індивідуальні гранти за програмою Erasmus+»

14 лютого 2023 року на факультеті економіки та управління Одеського державного агарного університету відбувся міжкафедральний науковий семінар на тему: «Індивідуальні гранти за програмою Erasmus+ ».

Фундаментальна мета міжкафедрального наукового семінару –звітування та узагальнення поточних результатів виконання проєкту, підвищення професійної кваліфікації, індивідуальної навчальної мобільності та налагодження співпраці з Університетом Матея Белла (Словаччина, м. Банська Бистриця).

Спікером виступила Ганна ГУБІНА, кандидат юридичних наук, доцент кафедри економічної теорії і економіки підприємства факультету економіки та управління Одеського державного аграрного університету.

Модератор: Тетяна МАЦІЄВИЧ – в.о. декана факультету економіки та управління Одеського державного агарного університету

Із привітальним словом виступила Тетяна ШАБАТУРА – доктор економічних наук, професор кафедри економічної теорії і економіки підприємства Одеського державного аграрного університету

Участь у засіданні заходу взяли:

Тетяна СТЕПАНОВА –  проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Одеського державного аграрного університету

Андрій МАЄВ –  начальник відділу міжнародних зв’язків, кандидат наук з державного управління, старший викладач кафедри суспільно-гуманітарних наук Одеського державного аграрного університету

Зокрема, спільно із науковцями факультету економіки та управління Одеського державного аграрного університету у заході взяли участь й здобувачі, таких  спеціальностей: 073 Менеджмент, 071 Облік і оподаткування, 051 Економіка та науковці Уманського національного університету садівництва.

Ганна ГУБІНА, акцентувала увагу, на можливостях отримання грантів за програмою Erasmus+”, стажування та викладання в Університеті Матея Белла (Словаччина, м. Банська Бистриця).

Зокрема, було деталізовано умови участі в конкурсі та вимоги до учасників, надано рекомендації щодо подання аплікаційних документів.

Дякуємо спікеру та учасникам заходу,  бажаємо розширення кордонів співпраці!