23 червня 2023 року у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт за спеціальністю 075 Маркетинг, на який було подано 193 магістерських і бакалаврських робіт з 43 закладів вищої освіти України.Магістр менеджменту – випускниця ОДАУ стала переможцем Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт

Випускниця Одеського державного аграрного університету магістерської програми «Менеджмент» Грекова Тетяна Миколаївна посіла почесне ІІІ місце з дипломною роботою на тему «Управління проєктом диверсифікації виробництва ТОВ «Трофімова» Одеського району Одеської області в умовах ринку маркетингової орієнтації».

Щира подяка шановному журі та всім організаторам конкурсу за можливість прийняти участь та високу оцінку!

Вітаємо переможницю та її наукового керівника – завідувача кафедри менеджменту, професора Запшу Галину Миколаївну. Бажаємо успіхів та нових здобутків!