Курси англійської мови для науково-педагогічних працівників

Одеський державний аграрний університет запрошує науково-педагогічних працівників на курси англійської мови

Центр вивчення англійської мови при кафедрі української та іноземних мов пропонує чотиримісячні курси англійської мови, основним завданням яких є вивчення та вдосконалення англійської мови викладачами для наукових, спеціальних цілей та індивідуальних потреб.

Початок занять 25 серпня 2022 року

• Термін навчання: 25.08.2022 -25.12.2022

Заняття проводять викладачі кафедри української та іноземних мов, які, застосовуючи динамічні та прогресивні підходи, забезпечують навчальне середовище академічного, ділового, професійного спілкування. Слухачі курсів з використанням усього потенціалу мультимедійності, сучасних навчальних матеріалів здобувають ґрунтовні знання з англійської  мови.

Після завершення курсу та складання підсумкового тестування слухачі курсів отримують сертифікат про відповідний рівень за рівневими критеріями.

Навчальний процес:

• групи (до 8 осіб) формують відповідно до рівня знань;
  • заняття відбуваються в аудиторіях ОДАУ або он-лайн;
  • пропонується гнучкий розклад занять

Переваги курсів:

• зручна локація курсів (м. Одеса, провулок Олександра Матросова, 6. Ауд.615)
  • поєднання традиційних і сучасних методів навчання;
  • заняття проводять викладачі, що мають відповідний науковий ступінь та міжнародні сертифікати;
  • надання сертифікатів, що підтверджують певний рівень володіння англійською мовою;
  • Щоб записатися на перше заняття, напишіть, будь ласка, лист на пошту englishkursy@i.ua та вкажіть Ваше прізвище, ім’я, факультет, номер телефону(+Viber; + Telegram). Тема листа: Курси англійської мови.
  • Перше заняття відбудеться онлайн, платформа Zoom. Ви отримаєте лист-запрошення або Вам зателефонує представник  кафедри української та іноземних мов ОДАУ з детальною інформацією про день та час занять.
  • Набір оголошується з 15 серпня 2022 року.
  • За довідками звертатися доНасакіної Світлани Вікторівни
    Телефон: +38 (066) 4908400 (+Viber; + Telegram)
    Email: englishkursy@i.ua