Оголошується конкурсний відбір для реалізації академічної мобільності в рамках програми Еразмус+

Конкурс для реалізації академічної мобільності в рамках Еразмус+

До уваги здобувачів факультету ветеринарної медицини!

У рамках співпраці ОДАУ з Університетом ветеринарної медицини м. Ганновер, (Німеччина) (www.tiho-hannover.de), Erasmus+ Programme  Inter-institutional agreement Key Action 1 Learning mobility for higher education students and staff  оголошується конкурс для реалізації академічної мобільності.

Претенденти мають подати наступні документи:

• Заяву на отримання гранту академічної мобільності в рамках проєкту Еразмус + (форма додається).
  • Мотиваційний лист (одна сторінка А 4)
  • Біографічні дані (СV формат Europass)
  • Документ, що підтверджує володіння іноземною мовою (англійська)
  • Ксерокопія першої сторінки закордонного паспорта
  • За бажанням кандидати можуть подавати додаткові документи про свої досягнення (сертифікати, нагороди, тощо).

Усі документи подаються англійською мовою.

Документи надсилати на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків ОДАУ international@osau.edu.ua.

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один електронний файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Hannover_Shevchenko.

Кандидат на участь в академічній мобільності має володіти англійською мовою на рівні не нижче В1 (для здобувачів), В2 (для НПП).

Орієнтовні терміни реалізації академічної мобільності:

Для здобувачів: квітень ­– червень 2024 року.

Кінцевий термін подання документів: 23 лютого 2024 року

Відбір кандидатів відбуватиметься на конкурсній основі.

Дату співбесіди (у разі необхідності) буде оголошено окремо.

За додатковою інформацією звертатися до відділу міжнародних зв’язків  (вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 206, тел.: 0675575227)