Інформаційний захід в рамках програми “ГОРИЗОНТ ЄВРОПА”

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХІД
«ГРАНТОВІ МОЖЛИВОСТІ НАЦІОНАЛЬНОГО ФОНДУ ДОСЛІДЖЕНЬ УКРАЇНИ ТА ІНСТРУМЕНТИ ПІДТРИМКИ
В РАМКАХ ПРОГРАМИ “ГОРИЗОНТ ЄВРОПА”»

Інформаційний захід в рамках програми “ГОРИЗОНТ ЄВРОПА”

03-05 вересня 2024 року в Одесі відбувся інформаційний захід «Грантові можливості національного фонду досліджень України та інструменти підтримки в рамках програми “Горизонт Європа”», який було проведено Національним фондом досліджень України.
Протягом трьох днів команда НФДУ на чолі з виконавчою директоркою Ольгою Полоцькою розповідали про переваги та умови участі в проєктах від Національного фонду досліджень, а також в рамках Програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт Європа».
Представники відділу «Офіс Горизонт Європа в Україні» НФДУ презентували можливості й аспекти Програми «Горизонт Європа», зокрема юридичні та фінансові, ділилися корисними знаннями з науковцями, дослідниками та інноваторами.
У рамках заходу було надано інформацію щодо умови участі у програмі, організаційного супроводу, юридичних та організаційно-правових аспектів, фінансових питань, можливостей для українських вчених та дослідників.
Загалом до інформаційного заходу долучилися онлайн і відвідали особисто близько 150 зацікавлених осіб.
Одеський державний аграрний університет представляли Тетяна Небога – проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, Катерина Родіонова – декан факультету ветеринарної медицини, Анна Кривенко – завідувач кафедри захисту, генетики і селекції рослин. Практичними результатами заходу мають бути збільшення кількості проєктних заявок від українських науковців.

Наприкінці зустрічі фахівці Національного фонду досліджень відповіли на запитання аудиторії, було підбито підсумки, вказано основні орієнтири, до яких потрібно прагнути.
Присутні щиро подякували представникам НФДУ за змістовну та цікаву інформацію та висловила сподівання на подальшу співпрацю.