07 березня 2023 року у Навчально-науковому інституті біотехнологій та аквакультури Одеського державного аграрного університету для здобувачів початкового (короткий цикл) рівня вищої освіти відбулася ІІ науково-практична студентська конференція «Сучасні технології виробництва і переробки продукції тваринництва». Усі учасники даного заходу представили до уваги присутнім і журі досить цікаві та ґрунтовні доповіді.

По завершенню конференції було визначено переможців: перше місце розділили Ірина Міхєєва (1 курс) та Аліна Шкрабак (2 курс); друге місце – Артем Канівець (2 курс) і В’ячеслав Ахізєзер (1 курсу), а третє – Софія Мамчур (2 курс).

Вітаємо переможців та учасників конференції! Бажаємо натхнення й успіхів у подальшій науковій роботі!