Хакатон «UA BGrowth» 26-28 червня 2023 року

26 червня 2023 року, у змішаному форматі очної та дистанційної участі на базі Одеського державного аграрного університету, стартував 1-ий технологічний день конкурсу Хакатон «UA BGrowth», кращих бізнес-ідей для проектів та стартапів інноваційної Блакитної економіки Одеського регіону, в рамках проекту «Цифрова мережа блакитної економіки та прискорення інновацій» (Акронім проєкту: DBAN Номер проєкту: 101077599), що фінансується Європейським Союзом через Європейський фонд Морського судноплавства, рибальства і Аквакультури (Європейського виконавчого агентства з питань клімату, інфраструктури та навколишнього середовища).

Сьогодні відбулося знайомство, між менторами, журі, поважними гостями та 10-ма командами допущеними до участі в Хакатоні. Було представлено вельмишановних менторів та журі, після чого учасники коротко презентували суть своїх бізнес-ідей, для того, щоб плідно попрацювати над їх вдосконаленням з допомогою експертів.

Звичайно ми можемо очікувати від проведення такого заходу тільки позитивних змін, тобто зростання обізнаності, мотивації молоді та громадськості, щодо можливості та перспективності їх участі в конкурсі Хакатон стратегії блакитного зростання та впровадження інновацій Одеської області, а також можливості зробити свій внесок у розвиток блакитної економіки регіону, отримуючи цінний досвід, підтримку та шанс реалізувати свою бізнес-ідею.

Фіналістів та учасників очікують мотиваційні подарунки від організаторів конкурсу, а 3 переможці будуть нагороджені цінними призами, від спонсора (База відпочинку «Садиба на Кодимі», керівник Артеменко Дмитро Анатолійович), а також різного роду підтримку для втілення проєкту в життя, в нашому випадку можливість пройти навчання в реальному середовищі на веб-платформі blue grow – https://blue-growth.net/   за заздалегідь підготовленою менторською програмою акселератора. Тривалість менторської програми становитиме до 3 місяців, протягом яких переможці отримають можливість продовжити розвиток своєї проектної бізнес-ідеї та перетворити її на успішний бізнес за допомогою менторів.

Бажаємо успіху командам у поставлених цілях, і тільки перемоги!