ГОСТЬОВА ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ «МІЖКУЛЬТУРНА КОМУНІКАЦІЯ ТА ЇЇ ВПЛИВ НА МІЖНАРОДНЕ УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ»

15 травня 2024 року науково-педагогічні працівники та здобувачі ОДАУ з зацікавленістю долучилися до онлайн-лекції на тему «Міжкультурна комунікація та  її вплив на міжнародне управління бізнесом». Захід, що було організовано факультетом економіки та управління в рамках відзначення Дня науки в Україні, відкрила Тетяна Мацієвич, в.о. декана факультету економіки та управління, кандидат економічних наук, доцент. Тетяна Мацієвич привітала запрошеного спікера та учасників, і розповіла про історію Університету Небраски (Омаха, США). Запрошений спікер: Veronica Doga, Програмний директор Центру розвитку бізнесу Університету Небраски.

Під час заходу було розглянуто особливості міжкультурної комунікації, її значення для ведення сучасногобізнесу та зазначено вплив глобалізації на розвиток міжкультурної комунікації. Також було визначено місце та роль міжкультурної комунікації в процесах глобалізації. Спікер розповіла про основні тенденції міжкультурної комунікації, які спостерігаються в сучасному глобалізованому світі. Після лекції відбулася жвава дискусія та обмін думками.

Начальник відділу міжнародних зв’язків Андрій Маєв від імені керівництва університету щиро подякував спікеру за цікавий та змістовний  матеріал, а також підкреслив важливість залучення іноземних вчених та експертів до навчального процесу в контексті практико-орієнтованого навчання. Було обговорено можливість продовження взаємовигідної співпраці у цьому напряму.