Фінальна прес-конференція проекту DBAN

28 червня 2024 року у змішаному форматі очної та дистанційної участі (за допомогою сервісу Zoom) в м Одеса (вул. Пантелеймонівська, 13, каб.314) на базі Одеського державного аграрного університету як партнера проєкту відбулася Прес-конференція відкриття проекту «Цифрова мережа блакитної економіки та прискорення інновацій» (Акронім проєкту: DBAN Номер проєкту: 101077599) що фінансується Європейським Союзом через Європейський фонд Морського судноплавства, рибальства і Аквакультури (Європейського виконавчого агентства з питань клімату, інфраструктури та навколишнього середовища).

Загальною метою проєкту «Цифрова мережа блакитної економіки та прискорення інновацій» було створення регіональної цифрової інноваційної блакитної мережі для Чорноморського регіону, яка спочатку була реалізована між містами-партнерами Бургасом, Батумі та Одесою. DBAN став дорожньою картою, яка об’єднала заходи блакитної економіки з регіонів країн-партнерів, зосереджуючись і впроваджуючи заходи для просування та прискорення інноваційних бізнес-ідей для блакитного зростання та інновацій за допомогою синергічного екологічного, соціального та економічного підходу.

У зв’язку з вищезазначеним, метою прес-конференції стало підвищення обізнаності зацікавлених сторін та широкої спільноти щодо досягнення всіх результатів, етапів, завершення успішної реалізації проекту DBAN, перспектив його сталого розвитку та позитивного ефекту від проекту на регіональному та національному рівні Блакитного сектору.

Тематика прес-конференції стосувалась розкриття наступних питань:

– Досягнення всіх кінцевих результатів, етапів, завершення успішної реалізації проекту DBAN;

– Значення проекту DBAN для зацікавлених сторін, цільових груп та економіки України;

– Сталий розвиток та позитивний вплив проекту на регіональний та національний Блакитний сектор, –

ПРЕС-РЕЛІЗ Фінальної Прес-конференції проекту

ПОРЯДОК ДЕННИЙ Фінальної Прес-конференції проекту