Odesa State Agrarian University

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!

ВІТАЄМО  ПЕРЕМОЖЦЯ!У рамках реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Одесі на 2019-2021 роки Департаментом економічного розвитку Одеської місько ї ради було оголошено та проведено 19 листопада 2019 року, конкурс «Кращий інноваційний проект». Конкурсною комісією було прийнято до участі в конкурсі 15 заявок.
Проекти були оцінені за чотирма критеріями: актуальність, соціальна значимість, інноваційний підхід та можливість реалізувати проект у реальних умовах.
28 листопада 2019 року в Малому залі Одеської міської ради відбувся урочистий захід, присвячений підбиттю ВІТАЄМО  ПЕРЕМОЖЦЯ!підсумків конкурсу «Кращий інноваційний проект», на якому було нагороджено переможців та учасників конкурсу.
У номінації «Краща інноваційна ідея» ІІ місце присуджено – доктору ветеринарних наук, завідувачу кафедри хірургії, акушерства та хвороб дрібних тварин, факультету ветеринарної медицини і біотехнологій Одеського державного аграрного університету – Телятнікову Андрію Володимировичу (проект «Формування природного каркасу «Інноваційна технологія переробки осіннього листя в ефективну опалювальну систему»).
Андрію Володимировичу щиро Вас вітаємо та бажаємо Вам творчої наснаги, нових наукових звершень та успіхів у всіх починаннях !

Other news

Submit documents