Одеський державний аграрний університет отримав доступ до безкоштовної річної підписки EDU KAHOOT, що забезпечить впровадження і використання інтерактивних методів та інноваційних технологій в освітньому процесі.

Kahoot! – онлайн сервіс для створення інтерактивних завдань. Дозволяє викладачеві створювати тести, опитування та вікторини. Із Kahoot викладач може створювати квіз (quiz) та тест (True or False). Під час вивчення освітніх компонент, здобувачі мають змогу закріпити матеріал, який вивчається. Квізи здобувачі вищої освіти можуть проходити індивідуально, а можна створити змагання, де за швидкість та правильність відповідей учасники отримують бали.

Для отримання доступу зверніться до навчально-методичного відділу університету.