ДЕМО-ДЕНЬ Хакатону «UA BGrowth» 28 червня 2023 року

28 червня 2023 року, у змішаному форматі очної та дистанційної участі на базі Одеського державного аграрного університету, відбувся  Демо-день конкурсу Хакатон «UA BGrowth»2023 року, день фінальних доопрацьованих презентацій та згенерованих, з допомогою менторів, бізнес-ідей для проектів та стартапів інноваційної Блакитної економіки Одеського регіону, в рамках проекту «Цифрова мережа блакитної економіки та прискорення інновацій» (Акронім проєкту: DBAN Номер проєкту: 101077599), що фінансується Європейським Союзом через Європейський фонд Морського судноплавства, рибальства і Аквакультури (Європейського виконавчого агентства з питань клімату, інфраструктури та навколишнього середовища).

З початком роботи Демо-дня, усіх учасників привітали та побажали плідної праці та перемоги найсильнішим, запрошені поважні гості та учасники заходу, а саме: Богдан Аврамчук – експерт Національного Хабу Чорноморського  механізму підтримки та Володимир Торган – керівник інвестиційного офісу Агенції регіонального розвитку Одеської області, Михайло Брошков – менеджер проєкту DBAN, ректор ОДАУ, Тетяна Мацієвич – к.е.н., доцент, декан факультету економіки та управління ОДАУ.

Після перегляду, коментування та оцінювання кожної презентації бізнес-ідеї, журі Демо-дня (Віктор ВИШНЕВСЬКИЙ – гідролог, д.геогр.н., професор кафедри міжнародного туризму та країнознавства НАУ; Сергій ШЕВЧУК – завідувач сектору гідрографії відділу гідрології та державного водного кадастру, к.тех.н., фахівець у галузі меліорації і водних ресурсів, моніторингу та оцінки якості води у водних об’єктах, гідрологічних досліджень і розрахунків, використання та обробки даних дистанційного зондування Землі у проєктуванні водогосподарських та меліоративних об’єктів; Олександр  СУЩЕНКО – д.е.н., професор кафедри інноваційних бізнес-технологій, КНЕУ. Науковий співробітник Центру дослідження довкілля ім. Гельмгольца (м. Лейпциг); Павло КУТІЩЕВ – к.біол.н., доцент, директор державної установи виробничо-експериментальної дніпровського осетрового рибовідтворювального заводу ім.академіка С.Т.Артющика; Юрій КВАЧ – Юрій КВАЧ – український зоолог, паразитолог і гідробіолог, фахівець з інвазивних видів риб їх паразитів, д.біол.наук, старший науковий співробітник Інституту морської біології НАН України; Ганна ГУБІНА – кандидат юридичних наук, доцент кафедри економічної теорії і економіки підприємства ОДАУ; Ольга ЄВТУШОК – к.е.н., асистент кафедри менеджменту ОДАУ, доцент кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі ОНТУ) було визначено фіналістів та 3 переможців Хакатону:

1 місце – бізнес-ідея «Дихання життя» – Маруха Ірина Володимирівна

2 місце – бізнес-ідея «GREEN BEACH» – Зюзіна Анастасія Юріївна

3 місце – бізнес-ідея «Субрегіон Причорноморський – пілотний майданчик водневої стратегії України» – Подолич Андрій Володимирович

4. бізнес-ідея Blue Grid – Карпенко Ігор Вячеславович

5. бізнес-ідея Відродження – Найдіч Ольга Володимирівна

6. бізнес-ідея Solar Plex – Кургузов Олексій Леонідович

7. бізнес-ідея Переробка сміття – Савчук Михайло Владиславович

Фіналісти та учасники отримали мотиваційні подарунки, а 3 переможці – цінні призи від нашого спонсора Бази відпочинку «Садиба на Кодимі», а головний переможець -різного роду підтримку для втілення проєкту в життя, в нашому випадку можливість пройти навчання в реальному середовищі на веб-платформі blue grow – https://blue-growth.net/   за заздалегідь підготовленою менторською програмою акселератора.

Наші найщиріші вітання нашим переможцям, фіналістам та учасникам Хакатону UA Browth.