АГРОНОМ – ЦЕ ЩЕ З ДИТИНСТВА !

Вибір майбутної професії для кожного складний і відповідальний процес.

Якщо ти захоплюєшся природою, любиш землю, бажаєш саджати і вирощувати рослини ти можеш стати справжнім агрономом і отримати задоволення від своєї праці усе своє життя. Не кожен має хист до такої відповідальної діяльності але ті хто прийшов до Музею грунтів при ОДАУ скоріш за все повяжуть своє майбутнє із цією галуззю.

Нещодавно відновлений освітній простір “Музей ґрунтів” ОДАУ розпочинає свою роботу ! Чергова зустрій школярів із захоплюючим та таємничим світом природи відбулася 13 березня.

АГРОНОМ – ЦЕ ЩЕ З ДИТИНСТВА !

Присутні могли ознайомитися із величезною колекцією мінералів та гірських порід, ознайомилися із процесами формування грунтів та побачили якими вони є у розрізі.

Унікальний за наповненням музей викликав захоплення у відвідувачів. Таку можливість пізнання оточуючого нас світу неможна втратити. Ніхто не пожалкував про витрачений час.

Доцент кафедри польових і овочевих культур Олена ОЖОВАН цікаво та пізнавально розкрила роль та значення рослин і сільськогосподарської дільності на процеси формування грунту, планетарне значення родючості грунту для існування людини.

Учні шкіл м. Одеса та області мають змогу відвідати музей, ознайомитись з колекцією ґрунтових монолітів та мінералів, розглянути кореневу систему сільськогосподарських культур, прослухати цікаву лекцію про ґрунтовий покрив України та його роль в агрономічній діяльності людини.

АГРОНОМ – ЦЕ ЩЕ З ДИТИНСТВА !

У відновленні «Музею грунтів та мінералів ОДАУ» приймали участь випускники та здобувачі сьогодні Агробіотехнологічного факультету: почесний професор ОДАУ, керівник СФГ «Балкани» – Радослав ЗЛАТОВ, керівник СГ «Промінь» – Вячеслав ЧАБАН, керівник ФГ «Пан Білан» – Віталій БІЛАН, керівник СК «ДЮЗ» – Валерій БУШНЯК, керівник ФГ «Сім-Агроюг» – Сергій БОДЯ, керівник СФГ «Троїцьке» – Микола КОМАРОВ, , керівник ФОП «Юревич» – Олександр ЮРЕВИЧ, керівник ПБП «Ніва» – Микола ІВАНОВ.

ЗАПРОШУЄМО УСІХ !