Одеський державний
аграрний університет

ПРОВЕДЕНО МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ СЕМІНАР З МЕТОЮ ДИСЕМІНАЦІЇ РЕЗУЛЬТАТІВ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ЗА ПРОГРАМОЮ ЕРАЗМУС+

ПРОВЕДЕНО МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ СЕМІНАР З МЕТОЮ ДИСЕМІНАЦІЇ РЕЗУЛЬТАТІВ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ЗА ПРОГРАМОЮ ЕРАЗМУС+

21 лютого 2024 року в онлайн режимі відбувся міжкафедральний семінар на тему: «Стажування за програмою ERASMUS + в Університеті прикладних наук ім. Лавослава Ружички у місті Вуковар, Хорватія». Захід, що був організований факультетом економіки та управління, об’єднав науково-педагогічних працівників та здобувачів ОДАУ, а також науковців Уманського національного університету садівництва.

З вітальним словами до аудиторії звернулися проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Тетяна Небога, начальник відділу міжнародних зв’язків Андрій Маєв, завідувач кафедри менеджменту Галина Запша. Було підкреслено важливість міжнародного співробітництва закладів вищої освіти в сучасному світі та особливо наголошено на результативності реалізації академічних обмінів в рамках співробітництва ОДАУ з іноземними університетами.

Основним спікером під час семінару виступила доцент кафедри менеджменту Марія Левіна-Костюк, яка розповіла про своє стажування на базі Університету прикладних наук ім. Лавослава Ружички у місті Вуковар. Стажування відбувалося в період з 22 по 26 січня відповідно до Міжінституційної угоди на реалізацію академічної мобільності за освітньою програмою Європейського Союзу ЕРАЗМУС+. Зокрема, було представлено інформацію про хорватський університет, програму стажування, яка серед іншого передбачала лекції для студентів факультету бізнес діяльності з дисципліни «Інтернет маркетинг», налагоджені контакти, особливості участі у конкурсному відборі.

Після виступу учасниця академічної мобільності відповіла на запитання аудиторії. Модератор заходу – декан факультету економіки та управління Тетяна Мацієвич, подякувала спікеру за цікаву та змістовну доповідь та висловила сподівання на подальшу участь науковців університету у міжнародних програмах академічної мобільності.

Проведення міжкафедрального семінару є дієвим механізмом дисемінації результатів академічної мобільності за програмою ЕРАЗМУС+ та інформування широкого кола науковців щодо можливостей долучитися до міжнародної діяльності.

 

 

Інші новини

Подати документи