Представниці ОДАУ яскраво відзначилися у престижному міжнародному конкурсі

Здобувачки факультету економіки та управління (спеціальність «Економіка») Анастасія Зюзіна та Ольга Конопельська взяли участь у престижному  міжнародному конкурсі студентських наукових робіт “Black Sea Science 2024”. Представниці ОДАУ яскраво відзначилися у престижному міжнародному конкурсі

Захід, робочою мовою якого була англійська, проводився на базі Одеського національного технологічного університету у співробітництві з іноземними партнерами.

Роботи представниць ОДАУ «Вплив воєнного стану на стратегічне антикризове управління в аграрних підприємствах» (Анастасія Зюзіна, науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент Аліса Шевченко), «Оцінка конкурентоспроможності підприємств в умовах невизначеності» (Ольга Конопельська, науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент Ольга Петренко) здобули високу оцінку журі, до складу якого увійшли провідні українські та зарубіжні науковці.

Анастасія Зюзіна потрапила до фінального етапу конкурсу, представила свої ідеї в рамках міжнародної конференції та стала однією з переможниць, здобувши перше місце за напрямом «Економіка та управління»!

Вітаємо переможницю конкурсу!

Бажаємо здобувачам ОДАУ успіхів та нових креативних ідей!

Представниці ОДАУ яскраво відзначилися у престижному міжнародному конкурсі