Переможці конкурсного відбору для участі у програмі академічної мобільності

ЕРАЗМУС+ KA1 в Університеті прикладних наук «Лавослав Ружичка» (Вуковар, Хорватія)

23 лютого 2024 року відбулося засідання конкурсної комісії з відбору науково-педагогічних працівників, співробітників та здобувачів вищої освіти ОДАУ на участь у програмах міжнародної академічної мобільності.

Розглянуто питання щодо рекомендації кандидатур на участь у програмі академічної мобільності Еразмус+ KA1 в Університеті прикладних наук «Лавослав Ружичка» (Вуковар, Хорватія), (https://osau.edu.ua/konkurs-v-ramkah-erazmus/).

За результатами конкурсного відбору Комісією рекомендовано для участі у програмі академічної мобільності Еразмус+ таких осіб:

Науково-педагогічні працівники ОДАУ:

1. Тетяна НЕБОГА, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доцент кафедри економічної теорії і економіки підприємства, кандидат економічних наук, старший дослідник (STТ – Staff  Mobility for Training протягом 7 днів);
  2. Наталія ТЕЛІЧКО, доцент кафедри менеджменту, кандидат економічних наук, доцент (STA – Staff  Mobility for Teaching протягом 7 днів);

Здобувачі вищої освіти ОДАУ (SMS – Student Mobility for Studies):

1. Анастасія ДАНИЛЕНКО, здобувачка вищої освіти 2 курсу факультету економіки та управління, спеціальність 073 «Менеджмент»;
  1. Катерина ЄРЕМЕЄВА, здобувачка вищої освіти 2 курсу факультету економіки та управління, спеціальність 073 «Менеджмент».

Вітаємо переможців!