ОГОЛОШЕНО НОВІ КОНКУРСИ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+

Нові конкурси Програми ЄС Еразмус+ на 2024 рік на міжнародну мобільність та співпрацю в сфері освіти, професійного розвитку, молоді та спорту вже ВІДКРИТО!

28 листопада 2023 р. Європейська Комісія оголосила новий конкурс Програми Еразмус+ на 2024 рік.

Діяльність в межах Програми Еразмус+ продовжуватиме об’єднувати людей та організації для роботи над головними пріоритетами:

• інклюзія
  • активне громадянство і демократичної участі
  • зелені та цифрові трансформації.

Поточні конкурси програми Еразмус+:

Ключовий напрям 1 (KA1) – Навчальна мобільність ( Learning Mobility of Individuals).

Тип проєкту: проєкти мобільності у сфері вищої освіти для студентів та працівників (Mobility Project for Higher Education Students and Staff).

Напрям КА1 спрямований на: створення можливостей для індивідуальної міжнародної мобільності представників закладів вищої освіти, зокрема:

• для студентів усіх освітніх рівнів за усіма галузями знань участь у мобільності є можливістю навчатися або стажуватися за кордоном у межах навчання за основною освітньою програмою у ЗВО;
  • для працівників освітніх закладів мобільність сприяє обміну досвідом та професійному зростанню.

Подання заявок  для участі в конкурсі програми Еразмус+ напрям КА1 Дедлайн: 20 лютого 2024 о 12:00 (за Брюссельським часом).

Детальну інформацію щодо конкурсу пропозицій можна знайти за посиланням: National Erasmus+ Office in Ukraine

Напрям  Жан Моне в сфері вищої освіти (Jean Monnet Actions in the Field of Higher Education).

• Викладання і дослідження
  • Обмін знаннями
  • Підтримка асоціацій

Проєкт спрямований на:

• підтримку викладання та дослідження у сфері студій Європейського Союзу в усьому світі;
  • сприяння активному європейському громадянству і цінностям та розгляд ролі ЄС у глобалізованому світі, підвищення обізнаності про ЄС та інклюзію, а також діалог між людьми;
  • прагнення діяти як вектор публічної дипломатії щодо третіх країн, сприяючи поширенню цінностей ЄС та покращенню візуалізації того, за що виступає Європейський Союз і чого він має намір досягти.

Основні види діяльності та конкурси в яких можуть виступати заявниками і партнерами заклади вищої освіти України та співпрацювати з усіма країнами світу:

Подання заявок  для участі в конкурсі програми напряму Жан Моне

Дедлайн: 1 лютого 2024 о 17:00 (за Брюссельським часом).

Посилання на конкурсну програму: Funding&Tender opportunities.