НОВІ КОНКУРСИ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+ (Напрям КА2: РОЗВИТОК ПОТЕНЦІАЛУ У СФЕРІ ВИЩОЇ ОСВІТИ)

28 листопада 2023 р. Європейська Комісія оголосила новий конкурс Програми Еразмус+ на 2024 рік.

Напрям програми КА2: Співпраця між організаціями та установами (KA2: Cooperation Among Organisations and Institutions).

Тип проєкту:  РОЗВИТОК ПОТЕНЦІАЛУ У СФЕРІ ВИЩОЇ ОСВІТИ (Capacity Building in Higher Education):

Strand 1: Збільшення доступу до співпраці у сфері вищої освіти (Fostering access to cooperation in higher education)

Strand 2: Партнерства для розвитку вищої освіти (Partnerships for transformation in higher education)

Strand 3: Структурні проєкти на підтримку реформ (Structural reform projects)

Проєкт спрямований на: підтримку міжнародного співробітництва на основі багатостороннього партнерства між закладами та організаціями, що працюють у сфері вищої освіти; підтримку актуальності, якості та модернізації вищої освіти в країнах-партнерах Програми для їх соціально-економічного відновлення, зростання та процвітання.

Цилі напряму:

• підвищення якості вищої освіти та її актуальності для ринку праці та суспільства країнах-партнерах Програми;
  • підвищення рівня компетентностей, навичок та потенціалу працевлаштування студентів у ЗВО країн-партнерів Програми шляхом розробки нових та інноваційних освітніх програм;
  • сприяння інклюзивній освіті, рівності, справедливості та розвитку громадянських компетентностей у вищій освіті у країнах-партнерах Програми;
  • підвищення якості викладання, механізмів оцінювання для працівників та студентів ЗВО, забезпечення якості, управління, інклюзивності, інновацій, цифрового та підприємницького потенціалу, а також інтернаціоналізації ЗВО країн-партнерів Програми;
  • підвищення спроможності ЗВО, органів, що відповідають за вищу освіту, та компетентних органів країн-партнерів Програми щодо модернізації їх систем вищої освіти, зокрема щодо управління та фінансування шляхом впровадження та підтримки моніторингу процесів реформування;
  • підвищення якості підготовки викладачів та їх безперервного професійного розвитку для довгострокового впливу на якість систем освіти в країнах-партнерах Програми;
  • розбудова співпраці між інституціями та обмін передовим досвідом;
  • сприяння співробітництву в різних регіонах світу через спільні ініціативи.

Детальну інформацію про особливості участі в конкурсах  Програми Еразмус+ можна дізнатися: веб-сайт Національного Еразмус+ офісу в Україні (https://erasmusplus.org.ua/programa-yes-erazmus/pro-programu/).

Деталі про типи проєктів, партнерства і координаторів за посиланням: