НАУКОВЦІ ОДАУ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ТРЕНІНГУ В РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО ПРОЄКТУ

У рамках міжнародного проєкту «Навчання під час атак – стабільна освіта в українських університетах в умовах ризику» у період з 21 по 26 березня 2024 року відбувся тренінг на тему «How to write and publish a scientific paper in international journal» («Як написати та опублікувати наукову статтю в міжнародному журналі»). Учасниками заходу, що був організований Шведським університетом сільськогосподарських наук (м. Уппсала), стали науковці закладів ЗВО – партнерів проєкту. Спікер – Галія Замарацька, доктор філософії, доцент Шведського університету сільськогосподарських наук.

Під час чотириденного тренінгу аудиторія отримала інформацію щодо концепції написання наукових статей, процедури їх публікації у міжнародних журналах, академічної доброчесності, дотримання авторських прав, тощо.

Висловлюємо щиру подяку Шведському університету сільськогосподарських наук та особисто спікеру за цікавий та змістовний захід!