Одеський державний
аграрний університет

Можливості для українських вчених від Фонду імені Александра фон Гумбольдта

Можливості для українських вчених від Фонду імені Александра фон Гумбольдта

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України інформує, що Фонд імені Александра фон Гумбольдта надає нові можливості для українських науковців.

 

Стипендіальна програма ЄС MSCA4Ukraine

У рамках програми MSCA4Ukraine наукові та ненаукові установи в усіх країнах-членах ЄС та країнах, асоційованих з програмою «Горизонт Європа», можуть запропонувати докторантам та аспірантам гостьове перебування терміном від 6 до 24 місяців. Фонд імені Александра фон Гумбольдта разом зі своїми партнерами Scholars at Risk Europe, що базується в Університеті Мейнута в Ірландії, та Європейською асоціацією університетів отримав контракт від Європейської Комісії на реалізацію програми. ЄС фінансує програму у розмірі 25 мільйонів євро.

Докладніше

 

«Надзвичайний фонд Філіпа Шварца» для дослідників з України

Це програма екстреної допомоги для близько 40 жінок-учених. Фонд Карла Цейса та науково-видавнича група Springer Nature підтримали «Надзвичайний фонд Філіпа Шварца» на загальну суму 750 000 євро. Це дало змогу університетам і науково-дослідним установам Німеччини приймати дослідниць з України на термін до шести місяців. Під час візитів можуть бути покриті витрати на проживання та ініційовано довгострокове подальше фінансування.

Докладніше

 

Сторінка Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України у соцмереж…

 

 

Інші новини

Подати документи