Ваучер на навчання або новий професійний старт

Чи знаєте ви, що в службі зайнятості можна отримати ваучер на навчання?

Якщо ні – читайте уважно.

Одеський державний аграрний університет за сприяння Державної служби зайнятості пропонує для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці скористатися послугою з видачі ВАУЧЕРА на підготовку за спеціальністю, для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутих за іншою спеціальністю, підготовку на наступному рівні освіти за державні кошти відповідно до «ПРОГРАМИ 45+» за наступними спеціальностями:

073 Менеджмент202 Захист і карантин рослин
193 Геодезія та землеустрій204 Технологія виробництва і переробки продуктів тваринництва
201 Агрономія211 Ветеринарна медицина

Ваучер на навчання – це документ, що дає право за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття пройти перепідготовку, підвищити кваліфікацію за професіями та спеціальностями, а також підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні  в  навчальних закладах чи в роботодавця.

Громадяни, які мають професійно-технічну  чи  вищу освіту, не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні, можуть безоплатно отримати від служби зайнятості ваучер та підвищити свій професійний рівень.

Отже, ви можете отримати ваучер якщо :

Документи, що подаються до центру зайнятості:

• заява;
  • паспорт;
  • трудова книжка;
  • документ про освіту;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від його прийняття).

Консультацію щодо ваучера на навчання та інших послуг служби, ви, можете отримати в будь-якому центрі зайнятості, зручному для вашого відвідування.

Більш детально на сайті  Державного центру зайнятості https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery