ОДАУ – територія без обмежень для людей з обмеженими можливостями

Оплата вартості навчання для здобуття професії на безповоротній основі для людей з обмеженими можливостями здоров’я

За законом право на освіту має кожен. А ми прагнемо, щоб будь-яка людина мала реальну змогу її отримати.

Пандуси, кнопка виклику персоналу, спеціально обладнані санітарні зони, доступ до читальної зали з інтернетом та до онлайн-бібліотеки  тощо — Одеський державний аграрний університет створює комфортне середовище для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Ми маємо безбар’єрні архітектурні рішення, допомагаємо студентам інтегруватись в університетську родину, заохочуємо кращих випускників вступати до аспірантури і займатись науковою роботою.

Якщо Вам відмовили в участі у зовнішньому незалежному оцінюванні через те, що в регіональному центрі оцінювання немає особливих умов, ви можете стати студентом Одеського державного аграрного університету, склавши вступні іспити з конкурсних предметів.

Більш детальну інформацію ви отримаєте, якщо завітаєте до нас або зателефонуєте.

Наша адреса: 65012, м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 101, 102. E-mail vstupodau@ukr.net.

Телефони приймальної комісії:  099 191 26 22; 096 456 16 44.

Для вступників, які потребують фінансової допомоги при оплаті за навчання, Одеське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів здійснює оплату вартості навчання для здобуття професії і перекваліфікації. Така фінансова допомога надається на безповоротній основі.

Щоб отримати таку допомогу вперше, разом з заявою треба надати такі документи:

— Копію паспорта (сторінки 1,2, 11);

— Копію ідентифікаційного коду;

— Копію довідки МСЕК;

— Копію Індивідуальної програми реабілітації;

— Довідку про склад сім’ї;

— Копію документа державного зразка про освіту;

— Копію сертифікату Українського центру оцінювання якості освіти (за наявності)

— Повідомлення закладу вищої освіти, що підтверджує його готовність надати освітні послуги;

— Документ, що підтверджує вартість надання освітніх послуг за навчальний рік, посеместрово;

— Копію ліцензії закладу вищої освіти на освітніх послуг із додатком або сертифікат про акредитацію за обраним напрямком навчання.

Адреса Одеського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів: м. Одеса, вул. Канатна, 83, каб. 1212. Телефон: 048-722-52-42.

E-mail Odessa@ispf.gov.ua