Флорист

ФлористПолюбляєте працювати з квітами, рослинами, маєте багатогранні ідеї, художнє мислення, але не знаєте, як це втілити в життя, тоді професія «Флористика з садовим мистецтвом» саме для тебе, вона допоможе розкрити твій прихований талант.

Ця професія вимагає знань і навичок з різних областей і професій. І саме в ОДАУ Вас навчать, систематизують всіх необхідні знання та навички для опанування саме цієї професії.

Оволодієте знаннями про квіткові, декоративні, екзотичні рослини, а саме навчитесь їх ідентифікувати, класифікувати, розмножувати, вирощувати, доглядати в різних умовах. Аналізувати екосистеми, застосовувати положення законів про природу та охорону навколишнього середовища, що допоможе при виборі рослин на певну місцевість не тільки з боку ландшафтного дизайну, але й покращення екологічної ситуації.

Виконувати проміри, проектувати ескізи зелених зон, моделювати сади, зони відпочинку, за допомогою сучасних комп’ютерних програм.

Оволодієте знаннями щодо міжособистого спілкування, організації компанії, економіки та маркетингу флористичних послуг.

ФлористА саме головне створювати різноманітні рослині прикраси з живих, горшкових, сухих та штучних рослин. Для цього оволодієте технологіями вирощування рослин на зріз, в горщиках, методами сушіння рослин, фарбування, відбілювання, підготовки до скелетування рослинних матеріалів, сприйняття, підбір, принципи естетики та теорії кольорів.

Саме завдяки цим навичкам Ви зможете розпочати та вести власний бізнес, працювати в квіткових магазинах, студіях флористів, декораторських компаніях. Працювати в компаніях по вирощуванню декоративних рослин, ландшафтному дизайну, проектуванню, закладанню та утриманню садів.

Варто поступити на флориста в ОДАУ хоча б для того, щоб перш за все розкрити свій талант та приносити людям радість, щирі посмішки від чудових квіткових композицій, розфарбувати світ різноманітними фарбами квіткових, декоративних рослин.

Чому ми?

Диплом державного
зразка, визнаний в
більшості країн світу

Забезпечення житлом
студентів з інших міст
та сіл

Iндивідуальний
підхід до вашого
навчання

Можливість робочої
практики в країнах
Америки і Європи

Наші випускники працюють у топових компаніях

Компанія "Амако"

з/п від 25000

Компанія "Ландтех"

з/п від 25000

Компанія "Ельворті"

з/п від 25000

Leica Geosystems AG

з/п від 25000

Геодезична компанія «Geodez»

з/п від 25000

Готельно-спортивний комплекс «Лайка»

з/п від 25000

СТОВ «Шабська ферма»

з/п від 25000

ТОВ «КЕРНЕЛ-ТРЕЙД»

з/п від 25000

ТОВ "Грінлайн Трансшипмент"

з/п від 25000

ТК «Шабо»

з/п від 25000

ADAMA Agricultural Solutions

з/п від 25000

«Байєр» (Bayer)

з/п від 25000

«Сингента» (Syngenta)

з/п від 25000

LTD "Delta Wilmar"

з/п від 25000

АТ КБ «ПриватБанк»

з/п від 25000

ПАТ "Укрсиббанк"

з/п від 25000

Фокстрот

з/п від 25000

АТ «Укрзалізниця»

з/п від 25000

Ветеринарно-діагностичний центр "Фаворит"

з/п від 25000

Ветеринарна клініка «Ексвет»

з/п від 25000
Подати документи