Проведено конкурсний відбір для участі у програмі академічної мобільності ЕРАЗМУС+ KA1 в Університеті ветеринарної медицини м. Ганновер (Німеччина)

05 березня 2024 року відбувся конкурсний відбір серед здобувачів вищої освіти Одеського державного аграрного університету щодо участі у програмі академічної мобільності ЕРАЗМУС+ KA1 в Університеті ветеринарної медицини м. Ганновер (Німеччина). (www.tiho-hannover.de)

За результатами конкурсного відбору серед здобувачів вищої освіти ОДАУ Комісією рекомендовано для участі у програмі академічної мобільності Еразмус+ таку особу:

1. Любов ЖУРОВУ, здобувачку вищої освіти 3 курсу факультету ветеринарної медицини, спеціальність 211 «Ветеринарна медицина» (SMS – Student Mobility for Studies).

Вітаємо переможницю та бажаємо подальших успіхів!