Одеський державний аграрний університет
Одеський національний технологічний університет
Одеська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН
Інженерно-технологічний інститут «Біотехніка» НААН
Запрошують прийняти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференція «АГРАРНА НАУКА: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ», яка відбудеться 24-25 листопада 2022р.
Участь у конференції – безкоштовна.
За підсумками конференції протягом 14 днів буде видано електронний збірник матеріалів конференції.
Форма проведення: on-line на платформі ZOOM (програма конференції і посилання буде надіслано після 20 листопада 2022р.)
Робочі мови: українська, англійська.
До участі у конференції запрошуються доктори та кандидати наук, науковці, фахівці в галузі аграної науки, претенденти на наукові ступені, викладачі, здобувачі вищої освіти першого-третього рівнів.
ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
- СЕКЦІЯ 1. Актуальні питання виробництва та переробки сільськогосподарської продукції (керівник професор кафедри польових і овочевих культур ОДАУ Щербаков В.Я.)
- СЕКЦІЯ 2. Сучасні проблеми у захисті рослин та їх вирішення. (керівник професор кафедри захисту, генетики і селекції рослин ОДАУ Кривенко А.І.).
- СЕКЦІЯ 3. Теоретичні та практичні аспекти вирощування плодово-ягідних культур та винограду (керівник професор кафедри садівництва і виноградарства ОДАУ Іщенко І.О.)
Для участі у конференції необхідно заповнити електронну заявку і надіслати оформлені відповідно до вимог тези доповіді на електронну адресу naval100@ukr.net
Термін подачі заявок і тез доповідей до 20.11.2022р. включно.
Заявку можна заповнити за посиланням: Заявка
Файл з тезами доповіді необхідно назвати так (прізвище ПЕРШОГО АВТОРА): Іванов_тези.doc
ВИМОГИ ДО ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ
- Формат тексту: Microsoft Word (*.doc, *.docx);
- Орієнтація: книжкова
- Обсяг: до 3 стор.,
- Поля: ліве – 3см, верхнє, нижнє, праве – 2 см,
- Шрифт: Times New Roman, 14пт, інтервал 1,5, абзац 1,25
- Оригінальність тексту: щонайменше 60 %.
Редакційна група залишає право редагувати надані матеріали, а також відхиляти їх у разі невідповідності тематиці конференції, недотримання вищевказаних умов та не несе відповідальності за достовірність викладених фактів.
СТРУКТУРА ТЕЗ:
- індекс УДК (кегль 14, вирівнювання з лівого краю)
- назва статті (великі літери, шрифт – жирний, вирівнювання по центру);
- ПІБ автора(-ів) (малі літери, шрифт – жирний, вирівнювання по правому краю);
- науковий ступінь, вчене звання, посада (вирівнювання по правому краю);
- місце роботи (навчання) у називному відмінку (вирівнювання по правому краю);
Обов’язково вказувати e-mail адреси всіх авторів.
Якщо автори мають однаковий статус, загальне місце роботи (навчання), то оформлення проводиться відповідно до Зразка оформлення статті, відокремлюючи кожного автора комою;
- анотація (кегль 14, не менше 30 слів, вирівнювання по ширині);
- ключові слова (кегль 14, не менше 5 слів, вирівнювання по ширині);
- через рядок – основний текст статті (кегль 14, міжрядковий інтервал – 1,5, абзацний відступ – 1 см, вирівнювання по ширині);
Список літератури: оформляється наприкінці статті в порядку використання джерела в тексті під назвою «Список літератури» відповіджно до вимог ДСТУ 8302:2015.
У тексті посилання на літературу позначаються квадратними дужками із зазначенням номера джерела та через кому – номери сторінки: [5, с. 115]. Примітки на сторінках не ставляться.
Будь-які графічні матеріали (креслення, схема, діаграма, рисунок) позначаються «Рис.1. Назва рисунка» та нумеруються арабськими цифрами. Позначення – розташовується під малюнком на наступному рядку по центру і виділяється жирним шрифтом.
Від тексту малюнок відокремлюється зверху та знизу порожнім рядком. На всі малюнки у тексті мають бути посилання (рис. 1).
Таблиці: позначаються словом «Таблиця 1» та нумеруються арабськими цифрами. Позначення та порядковий номер таблиці (без точки) вирівнюються праворуч, назва таблиці – на наступному рядку, по центру. Вирізняються жирним шрифтом.
Шрифт у таблицях та малюнках – не менше 10 пунктів. Від тексту таблиця відокремлюється зверху та знизу порожнім рядком. На всі таблиці у тексті мають бути посилання (табл. 1).