АСПІРАНТ ОДАУ ВІДВІДАВ ФАРМАЦЕВТИЧНУ КОМПАНІЮ HIPRA (ІСПАНІЯ)

В період з 27.01 – 03.02.2024 року аспірант 2-го року навчання кафедри ветеринарної гігієни, санітарії та експертизи Сергій Вирвикишка у  складі делегації українських фахівців відвідав  фармацевтичну компанію HIPRA (м. Жирона, Іспанія). АСПІРАНТ ОДАУ ВІДВІДАВ ФАРМАЦЕВТИЧНУ КОМПАНІЮ HIPRA (ІСПАНІЯ)

Компанія спеціалізується на профілактиці здоров’я тварин і людей, з використанням широкого асортименту високо інноваційних вакцин і передових діагностичних технологій.

У ході візиту представник ОДАУ ознайомився з виробничими потужностями  компанії HIPRA,  з вакцинами по ВРХ та отримав практичний досвід роботи щодо їх використання.

Програма візиту включала знайомство з загальною організацією виробничих процесів на молочнотоварних фермах та провідними технологіями, що є критично важливими для покращення практичного ветеринарного обслуговування господарств  в молочному скотарстві та підвищення економічної ефективності та конкурентоспроможності галузі тваринництва України.