Визначено учасника академічної мобільності за програмою ЕРАЗМУС+ KA1 в Університеті прикладних наук «Лавослав Ружичка» (Вуковар, Хорватія)

24 червня 2024 року відбулося засідання конкурсної комісії з відбору науково-педагогічних працівників та співробітників ОДАУ на участь у програмах міжнародної академічної мобільності.

Розглянуто питання щодо рекомендації кандидатур на участь у програмі академічної мобільності Еразмус+ KA1 в Університеті прикладних наук «Лавослав Ружичка» (Вуковар, Хорватія), (https://osau.edu.ua/en/konkurs-dlya-realizatsiyi-akadem-mobilnosti-erazmus/).

За результатами конкурсного відбору Комісією рекомендовано для участі у програмі академічної мобільності Еразмус+ Марію ХОЛОД, викладача кафедри суспільно-гуманітарних наук (STТ –  Staff  Mobility for Training протягом 7 днів).

Вітаємо переможницю!