Спортивна перемога здобувача вищої освіти

01 червня у м.Одеса в “Grand Hall Renaissance” відбувся вечір професійного боксу від R1 promotion, де взяв участь Михайло КРЕМІНСЬКИЙ, Спортивна перемога здобувача вищої освітидвократний чемпіон світу, Майстер спорту міжнародного класу, здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 073 «Менеджмент» факультету економіки та управління Одеського державного аграрного університету.
Спортивна перемога здобувача вищої освіти
У кожного вболівальника була нагода зробити благодійний внесок на відбудову школи на Херсонщині та реабілітацію військовослужбовців. Крім того, серед лотів – перчатки з автографом Олександра УСИКА, Дениса БЕРИНЧИКА, Арнольда ХЕГАЯ та прапор України з підписом чемпіонів світу з боксу.
Вітаємо Михайла КРЕМІНСЬКОГО із здобутою перемогою та бажаємо постійно прагнути до перемог і високих нагород!!!